2020, een bewogen jaar!

 

Sport aan de Maas - 16 december 2020

Wij wensen je hele prettige Kerstdagen en een gezond en beweegvol nieuw jaar!

Wat was 2020 een bewogen jaar. Veel stond op pauze, maar wij mede dankzij jullie gelukkig niet. We bleven in beweging in Horst aan de Maas samen met jong en oud op afstand. Ook op 1,5 meter kun je dichtbij de mensen blijven en sporten of bewegen. Vol trots blikken we terug op een jaar vol creativiteit en beweging. We kijken ook enorm uit naar 2021. De komende tijd zijn we druk bezig met de ambities van het Horster Sportakkoord, zoals de Beweeg Helden en het genietlidmaatschap! Ook worden er nog meer plekken rookvrij en blijven wij actief bij onze partners. Maar we genieten eerst van de feestdagen. Tot snel in het nieuwe jaar.

Voor de video HIER klikken 

Volg ons

Uitvoering project(en) mede mogelijk gemaakt door

banner VSB Fonds

VSBfonds ondersteunt initiatieven van en voor iedereen die actief wil meedoen aan de samenleving. In de vorm van donaties, praktische kennis en netwerken. Het fonds wil bijdragen aan de zelfredzaamheid en samenredzaamheid in ons land. Door sociale en culturele projecten te steunen en door studiebeurzen te verstrekken. Zodat iedereen zijn of haar plek krijgt in onze diverse samenleving en kan groeien, leren en leven met én dankzij elkaar. Vandaar het motto van het fonds: ‘Iedereen doet mee’.