Nieuwsflits NKS

NIEUWSFLITS 34 heeft veel reacties opgeleverd en dat is fijn. Het betekent dat de NIEUWSFLITS goed gelezen wordt en daarom hopen wij van harte, dat ook deze flits de aandacht krijgt, die het verdient.

OPROEP

 

Het bestuur van NKS-Voetbal doet namelijk een dringend beroep op de besturen van onze lidverenigingen om kandidaten voor te dragen voor het bestuur, zowel voor de regionale afdelingen als het Bondsbestuur. Onze bestuursleden zijn niet oud, maar raken zo langzamerhand toch in de bloeitijd van hun slijtage en daarom is opvolging c.q uitbreiding van het bestuur dringend noodzakelijk. Wij zoeken naar enthousiaste mannen en/of vrouwen met bestuurlijke ervaring, die een jaar willen meedraaien om het wel en wee van NKS-Voetbal te leren kennen. Daarna kunnen we samen bepalen of het verstandig is een bestuursfunctie te aanvaarden.                 

De regionale bijeenkomsten worden 2 keer per jaar gehouden in West-Nederland in Oost-Nederland in Brabant en in Limburg.

Het Bondsbestuur komt ongeveer eens in de zes weken bijeen in Den Bosch. Interesse???     in een bestuursfunctie?

Neem contact op.  DOEN

 

Contactpersonen:

Oost-Nederland : Andre Monninkhof’

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

West-Nederland: Peter Rademakers

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Brabant: Arno Leermakers

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Limburg: John Heckman

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.,

 

Contact personen voor het Bondsbestuur:

  • Piet van Mölken 06 20 88 84 48

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

  • Hans Visser 06 24 67 66 66

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Volg ons

Uitvoering project(en) mede mogelijk gemaakt door

banner VSB Fonds

VSBfonds ondersteunt initiatieven van en voor iedereen die actief wil meedoen aan de samenleving. In de vorm van donaties, praktische kennis en netwerken. Het fonds wil bijdragen aan de zelfredzaamheid en samenredzaamheid in ons land. Door sociale en culturele projecten te steunen en door studiebeurzen te verstrekken. Zodat iedereen zijn of haar plek krijgt in onze diverse samenleving en kan groeien, leren en leven met én dankzij elkaar. Vandaar het motto van het fonds: ‘Iedereen doet mee’.