Nieuwsbrief Sport aan de Maas

 


Over ons        Wat we doen       Activiteiten    Nieuws      

 

 

'Ik steun!' verenigingen uit de gemeente Horst aan de Maas
Het verenigingsleven ligt al lange tijd grotendeels plat, clubhuizen blijven leeg en competities liggen stil. Ook in de gemeente Horst aan de Maas. De verenigingen zijn belangrijk voor de leefbaarheid binnen de verschillende kernen. Daarom steken de gemeente Horst aan de Maas en Sport aan de Maas verenigingen en clubs een hart onder de riem met de campagne 'Ik steun...'. Lees hier meer

 

 

 

 

 

Rookvrije omgeving voor kinderen

Wij geloven in een gezonde leefstijl voor jong én oud. In een gezondere leefomgeving, waarin mensen gezonde keuzes maken. We vinden het vanzelfsprekend dat kinderen rookvrij kunnen leren en spelen in zo'n gezonde omgeving. Om dat kracht bij te zetten, hebben we de afgelopen weken 15 van onze scholen bezocht in onze 'Rookvrij-tour'. Op al deze scholen kan iedereen nu zien dat deze plekken rookvrij zijn. Maar we pakken door!  Lees hier meer

 

Werkgroep 'Het Jonge Kind' kijkt uit naar september!

Binnen Horst aan de Maas hebben we een fantastische werkgroep, genaamd 'Het Jonge Kind', die zichzelf inzet voor kinderen van 0-4 jaar. Ieder jaar organiseren zij in april samen de Dag van het Jonge Kind voor kinderen en hun ouders. In 2020 zou deze dag in het teken van 'voeding' komen te staan, maar helaas kon het evenement toen en ook dit jaar niet doorgaan vanwege corona. Maar de werkgroep kwam deze maand met een leuk alternatief en ze blikken vooruit naar september. Lees hier meer

 

 

 

 

Balkongymnastiek in het Librijershöfke
Meer dan 20 bewoners (veelal 70+) staan iedere maandag en donderdag van 1 april tot 1 oktober in het Librijershöfke gezellig én coronaproof te bewegen. Onder leiding van oud-gymdocent Piet Thijssen zijn de bewoners van Librijershöfke bezig om fysiek en mentaal fit te blijven. En kijk iedereen eens genieten! Lees hier meer

 

 

 

 

Supportersavond - De Gezondere Sportomgeving

De Horster Sportmaand is in volle gang. Naast actieve en gezonde beweegactiviteiten willen we ook het verenigingsleven activeren. Daarom organiseerden onze verenigingsondersteuners Manon van Veghel en Joey Rutten, in samenwerking met Annelie Thijssen van Team:FIT, in de Horster Sportmaand een supportersavond. Tijdens deze online sessie stonden we even stil bij het sport- en preventieakkoord, maar lag de nadruk op een gezondere sportomgeving. Lees hier meer.

 

Interview Ton Jacobs

Samen met onze lokale partners hebben we de afgelopen maand allerlei activiteiten georganiseerd. Van jong tot oud, met of zonder beperking. Iedereen kan én mag meedoen. Tijdens de Horster Sportmaand heeft ook Ton Jacobs van Handboogvereniging 'de Schutroe' contact opgenomen met onze verenigingsondersteuner Joey Rutten. Lees hier het volledige interview